.

.

CWI Подароци 8 fl мл Лаванда & Камилица Рака & Лосион за Тело, Мулти

CWI Подароци 8 fl мл Лаванда & Камилица Рака & Лосион за Тело, Мулти

DEN 368.64

Износ
Во продавницата.

Доаѓа во 8 течност унца пластични шишиња.На крем, богата, и навлажнувачки лосион во мирисот на лаванда и камилица.Лосион е paraben слободни и направени со состојки од bumblebees.Направен во САД.Висок квалитет на објектот.CWI Подароци 8 fl мл Лаванда & Камилица Рака & Лосион за Тело.Лаванда и Камилица Рака и Лосион за Тело е крем, богата, и навлажнувачки лосион во мирисот на лаванда и камилица.Лосион е paraben слободни и направени со состојки од bumblebees.Лосион за тело доаѓа во 8 течност унца пластични шише со диск врвот на капа.Направен во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите