.

.

МИР Ароматерапијата Лосион за Тело - Крем - Лаванда, Липа, Нане & Ванила Етерични Масла - Природни, ЕКО-Пријателски, Вегетаријанска храна, Органска, Не ГМО, Biodegradable (2 мл

МИР Ароматерапијата Лосион за Тело - Крем - Лаванда, Липа, Нане & Ванила Етерични Масла - Природни, ЕКО-Пријателски,

DEN 282.00

Износ
Во продавницата.

Балансирање, Uplifting & Исцелување лосион за нормална до мрсна кожа.СМИРУВАЊЕ, ЦЕНТРИРАЊЕ & UPLIFTING - 100% Чиста Етерични Масла од ЛАВАНДА, ЛИПА, НАНЕ & ВАНИЛА Апсолутна.Органски, Вегетаријанци, Не ГМО, Без Сулфати, Без Parabens, Не Phthalates, Не Палмово Масло, без Суровост, Biodegradable - Река, Езеро & Океанот Безбедно - ЗЕМЈАТА БЕЗБЕДНО = ЖИВОТОТ БЕЗБЕДНО.Одлично за целото тело, рацете & нозе - Јојоба, Коноп Семе, Macadamia Орев & Грозје Семе Масло - Брзо се Апсорбира - Не ги Заглави Порите - Не мрсна остатоци.Сега во стакло.Зачувај пумпа, се префрлат w/рефил $1.00 dep., се спаси, се етикета, испрати назад или повторна употреба/рециклирање #Save Our Oceans ЗЕМЈАТА БЕЗБЕДНО= ЖИВОТОТ БЕЗБЕДНО.ОВА Е РЕФИЛ, Без Пумпа.Користење со зачувани пумпа од претходната цел. МИР - Лаванда, Липа, Нане & Ванила Лосион за Тело - Нормална до Мрсна Кожа - Јојоба, Macadamia Орев, Коноп Семе & Грозје Семе Масло - Локално & Етнички Извори - Еколошки Чувствителни - Ph балансирана, балансирање, uplifting & исцелување лосион за нормална до мрсна кожа.Одлично за целото тело, рацете & нозе. Moisturizes, rejuvenates & штити кожата.Многу се апсорбира, не ги заглави порите, спречува појава на акни.Чува кожата мазна, мека & блескавБез мрсна остатоциЛаванда, Липа, Нане & Ванила етерични маслаСМИРУВАЊЕ, ЦЕНТРИРАЊЕ & UPLIFTING - Disinfects на кожата, ја стимулира порите & смирува нервозни сува кожа.Контроли дерматитис & розацеа. Органско - Biodegradable - Вегетаријанска храна, - Глутен Слободен - Не ГМО, - Не Тестирање врз Животни - Нема Parabens или Сулфати - 100% Чиста Етерични Масла - Не Палмово Масло - Не Phthalates-Сега во стаклени шишиња, се Спаси Пумпа, се префрлат со рефил метал капа. $1.00 депозит, save & побара за платени етикетата за да испрати назад до мене или повторна употреба & Рециклирање!ПОМОШ #Save Our Oceans.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите