.

.

Burt ' s Пчели Бебето - Спиење Време Пакет, Вклучува Мулти-Цел Маст, Лосион и Sleep & Play PJ

Burt ' s Пчели Бебето - Спиење Време Пакет, Вклучува Мулти-Цел Маст, Лосион и Sleep & Play PJ

DEN 727.92

Износ
Во продавницата.

Burt ' s Пчели Бебето - Спиење Време Пакет; Предмети може да брод одделно.CURATED СЕТ : Вклучува еден 0-3 Месец Нозе Pajama, еден Повеќенаменски Маст, и едно Бебе Негување Лосион.SLEEP & PLAY PJ : 100% органски, GOTS уверение, дише памук - одлично за чувствителна кожа.МУЛТИ-ЦЕЛ МАСТ : се Изедначи вашето бебе е деликатна кожа и заштита од пелена осип, сува кожа и подсечен усни со ова со полно тело крем.БЕБЕ ЛОСИОН : Влогови вашето бебе е деликатна кожа и заштита од сувост со оваа миризлива бебе лосион кој се заклучува во влага за мека, мазна кожа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите