.

.

Стоматолошки 3.5X420mm Пластичен Клип на Бинокуларна Loupes Хируршки Magnifiers Оптички Очила DY-110

Стоматолошки 3.5X420mm Пластичен Клип на Бинокуларна Loupes Хируршки Magnifiers Оптички Очила DY-110

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

1. Јасна слика, не-нарушување. 2. Galilean loupes со голема поле на гледање и долго длабочина на фокус. 3. Клипот стил може да се фиксирани на различни очила. 4. 3.5 X малите леќи конус, мала тежина, мал волумен, поудобно. 5. Многу популарни се применува на забите , пластика , невролошки , офталмологија , otor hinolaryngology , исто така, може да се користи за електронски и индустрија.Спецификации : Зголемување : 3.5 Х Поле на гледање : 60 mm Длабочина на Гледање : 100mm Работа на Далечина : 320-420 mm Материјал на Loupe Леќа : Оптичко стакло Тежина : 0.3 КГ Пакет Големина : 19*13*8 CM Пакет се вклучени : 1 * Стоматолошки Loupes 1 * Главата за околу Рака 1 * Крпа 1 * Завртки 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Крпа Торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите