.

.

ИСТОК Бренд 5W Пластичен Клип На Тип на Светилка со 2.5X420MM Работи Растојание Loupes Зголемувачот Алуминиумска Кутија (Црна)

ИСТОК Бренд 5W Пластичен Клип На Тип на Светилка со 2.5X420MM Работи Растојание Loupes Зголемувачот Алуминиумска

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

Loupes е направен од висок квалитет на оптичко стакло материјал со muil-слој, Тоа може да обезбеди големи областа на ставови и длабоко длабочина на гледање.Спецификација : Зголемување : 2.5 X Работа на далечина : 420-540 mm Поле на Гледање : 130 mm Спецификација LED:5 W Интензитет : 15000-30000lux Боја Температура : 6000 K На животниот век на сијалицата : 100000 h Continus run-time : 4 h Напон : AC100-240 V/50-60 HZ Батерија : Литиум Батерија осветлувањето може да се прилагоди 4 Боја за вашата изберете : Сина, Црвена Сребро Црна Пакет Листата : Главното стакло*1 Заштити чаши*2 Корисна Заштитна футрола*1 Инклузивно ткаенина за чистење*1 Шрафцигер*1 Прилагоди Алатка*1 Battery*1 Алуминиум легура кутија*1.

Параметрите на производот

Magnification:
2.5X
Working distance:
420-540 mm
Field of View:
130 mm
Specification :
LED:5W :
Intensity:
15000-30000lux
Color Temperature:
6000K
The lifetime of the bulb:
100000 h
Continus run-time:
4 h
Voltage:
AC100-240V/50-60HZ
Battery:
Lithium Battery
The brightness can be adjust :
4 Color for your choose:
Blue Red Silver Black
Package List:
Main glass*1 :
Protect cups*2 :
Handy Protective Carry Case*1 :
Inclusive cleaning cloth*1 :
Screwdriver*1 :
Adjust Tool*1 :
Battery*1 :
Aluminum alloy box*1 :

Им се допаѓа и на купувачите