.

.

Danner mens Витално 8 800g

Danner mens Витално 8 800g

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Абразија отпорни на кожа и текстил горниот.Danner Сува водоотпорен заштита.Thinsulate Ултра Изолација.Заклучите и оптоварување алкохол систем : ghilles низ forefoot за безбедна се вклопуваат и заклучување брзина куки за брзо, тивко алкохол.Mesh лагер слоевит над Danner на Сува јазик за да помагаат во регулирањето и влага и температура.Мулти-густина пена patterning елиминира жаришта и малку поени.Лиен, open-cell СТП footbed.Danner Plyolite midsole.Најлон месо тело.TPU пета клип за зголемена поддршка и стабилност.Danner од Витално значење outsole обезбедува контрола на мов, рок и масна површини.Realtree Xtra [41554], Realtree Работ [41560].АГРЕСИВНИ УШТЕ STEALTHYWeather промени, терен варира, и понекогаш ќе се најдете патуваат понатаму afield од планираното - Витално значење е дизајниран за непознатото и неочекувани.Светло, брз, агресивен, но, сепак, потаен.Нека вашите нозе ви помогне да исчезне во вашата околина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите