.

.

Alemite 1795-Б, 60-110 lb Shut-Off Притисок Фитинг, Пакување од 50 парчиња

Alemite 1795-Б, 60-110 lb Shut-Off Притисок Фитинг, Пакување од 50 парчиња

DEN 604.80

Износ
Во продавницата.

Цена за Пакување од 50 парчиња. 60-110 lb Shut-Off Притисок Фитинг Карактеристики Надминува 72-часовен сол спреј тест Нечистотија со исклучок на топката проверете Trivalent цинк позлата Ro Hs согласност Alemite Хидраулични Shut-Off Фитинзи позитивно да се исклучи во одреден притисок, спречување на над-подмачкување и оштетување на лого заптивки.Alemite приклучоци се во согласност со SAE J534 стандарди за автомобилската ОЕМ употреба, и Alemite е производство е TS/ISO 16949 уверение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите