.

.

Pastene Кујна Подготвени Земјата Лупено Домати - Нето-Wt. 28 оз.

Pastene Кујна Подготвени Земјата Лупено Домати - Нето-Wt. 28 оз.

DEN 1559.76

Износ
Во продавницата.

Pastene.Pastene Кујна Подготвени домати се секогаш преполни од лозата-зрела свежи домати, конзервирана штом зрели домати дојде од полето.Оваа свежа-pack метод резултати во најдобар случај, повеќето вкусна конзервирана домати достапни.За над 50 години, Pastene Кујна подготвени домати се претставени со највисок квалитет во конзервирана домати.Слатка и вкусна, Pastene Кујна Подготвени Земјата Лупено Домати се идеално одговара за подготвување на сосови, супи и чорби.Нивниот мирис домати арома ќе го направат вашиот omelets, gravies и оброците јадења повеќе апетитот.Состојки : Лозаро-Зрела Свежи Домати, Пире од Домати, Сол и Природно Добиени од Лимонска Киселина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите