.

.

Црна Farmhouse Лустерот Потресени Бело Дрво Лустерот 4 Светлина Дрвени Метал Farmhouse Pendant Светлина

Црна Farmhouse Лустерот Потресени Бело Дрво Лустерот 4 Светлина Дрвени Метал Farmhouse Pendant Светлина

DEN 2350.80

Износ
Во продавницата.

Црниот финиш на метал и прилагодливи виси синџир додава малку ретро индустриски талент за проектирање, обезбедување, за разлика од старите дрвени потресени бела завршница.Висина прилагодливи синџир, погодна за вградување во различни висини, на таванот.Не надминува максималната моќ.Совршен за кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, foyer, сала, влез, бар или ресторан.40 w за секоја светилка.Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.Модерната Farmhouse Лустерот Материјали : дрво, кои се користат во оваа бела лустерот има положено посебен третман за трајно користење без деформација или промена на бојата.Совршен за високи или ниски таванот.Ве молиме инсталирајте ја од лиценциран електричар.Овој светилник farmhouse pendant светлината ќе биде одличен избор за да го подобрат чисто и куќа се чувствуваат во вашиот сладок дом!.Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.Оваа црна farmhouse лустерот направена од вистинско дрво, цврсто дрво рамка кој шик отворен разговор quatrefoil профил, испорачува непобитен селски farmhouse шарм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се отсечени снабдувањето со електрична енергија пред инсталацијата.Не надминува максималната моќ.Висина прилагодливи синџир, погодна за вградување во различни висини, на таванот.Осветлување : француски земја лустерот бара 4 x E12 база max 40-Вати сијалица (не се вклучени), целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch.40 w за секоја светилка.Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица.Чувајте запаливи материјали далеку од запали сијалица.Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица.Бела Лустерот Прилагодлива висина : што виси синџир на бела лустерот може да се прилагоди од 4 in.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите