.

.

ITROLLE Лустерот Bowtie Pin 200PCS 40mm Нерѓосувачки Челик Лустерот Светилка Лак Вратоврска Конектори Пеперутка Клипови Лустерот Замени Сребрена и Златна

ITROLLE Лустерот Bowtie Pin 200PCS 40mm Нерѓосувачки Челик Лустерот Светилка Лак Вратоврска Конектори Пеперутка

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Лесен за користење : Не треба да се користат и други средства, само да го помине конекторот преку дупка на кристал и се наведнуваат тоа со малку сила за лесно да ја зајакне својата кристално лустерот.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, трајни, рѓа-отпорни, силна жилавост, површината electroplating, не е лесно да избледи, и подолг живот.Совршен натпревар : две-боја лустерот конектор се совпаѓа со било кој кристал или други украси, додавајќи благородна и елегантен темперамент на вашиот лустерот или било кој тип на проект.Примена : се Користи за да висат големи облик на кристали на лустерот.Тоа е многу погоден за замена на вашите стари лустерот конектор pin.Тоа исто така може да се користи за други украси, накит или накит одлуки.Пакет содржина : ќе добиете 100 PCS сребро и 100 PCS златна лустерот конектори, доволно за да се задоволат вашиот замена или употреба треба, тоа е идеален избор за лустерот поправка.Спецификација Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : 40mm Процес : Electroplating Боја : сребро, злато Пакет содржи : 200 PCS лустерот конектор pin Известување : Прирачник за мерење, големината е малку погрешно.Може да има мали разлики во боите се должи на различните екрани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите