.

.

Капитал Осветлување 7001PN Морган K9 Кристал Фенер Foyer Pendant, 4-Светло Вкупно 240 W, 23H x 12W, Полиран Никел

Капитал Осветлување 7001PN Морган K9 Кристал Фенер Foyer Pendant, 4-Светло Вкупно 240 W, 23H x 12W, Полиран

DEN 9552.00

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.МОРГАН PENDANT СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 22.75" Висока (147.75" Макс Прилагодлива Висина) x 12" Широк; Крошна : 5"W x 5"L x 0.75"H; Тежина : 8lbs.ОСВЕТЛУВАЊЕ : 4-60 Вати E12 Candelabra Блескаво Сијалица(s), Не содржи Сијалица(s), 240 Вкупно Watts.ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер да се Качи Тела на Постоечките Делница Кутијата (Делница Кутија Не се Вклучени).УЛ Одобрени за СУВА Локации.ПРИМЕНА : Pefect за употреба во Ходникот/Скали, Foyer/Entryway, Кујна, Дом, Канцеларија, трпезарија, Дневна Соба, Спална соба.Капитал Осветлување е едно семејство во сопственост на осветлување компанијата се наоѓа само надвор од Атланта, Џорџија.Ние се гордееме на доставување стилски, високо-квалитетни производи по поволни цени преку некои од најдобрите осветлување изложбените салони низ сад и Канада.Како пребарувате на нашиот сајт, ќе откриете зошто Капитал Осветлување заработил репутација како иновативен осветлување компанијата, кој создава добро дизајнирани тела.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите