.

.

XLBHLH Древните Кинески Фан Лустерот Осветлување Гроздобер Pendant Светла Прилагодливи Виси Висина Индустриски Таванот Светлина Тела за Кујнски Остров трпезарија Спал?

XLBHLH Древните Кинески Фан Лустерот Осветлување Гроздобер Pendant Светла Прилагодливи Виси Висина Индустриски

DEN 3468.24

Износ
Во продавницата.

★ Древниот Кинески фан има големо културно наследство, кој е инспириран од прототипот на лустерот, покажува конотација на Кинески благородна култура. ★ Сијалица Тип : Користете E27 крушка, погодна за LED, Блескаво, CFL, се создаде добра атмосфера (сијаличката не се вклучени). ★ ЛЕСНО СОБРАНИЕ : за Да заштедите време и напор, сите монтажа додатоци и инструкции се вклучени во пакет, ќе можете брзо да се поправи на лустерот на таванот. ★ Употреба на животната средина : Село, спална соба, кујна, дневна соба, трпезарија, farmhouse, штала, бар, балкон, индустриски декоративни светилки, кафуле, сите одмор и слободно време места. ★ Висока-квалитет по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со оваа декоративни лустерот, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем, ние ќе ви одговори што во времето и да ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа.Категорија : Лустери.Облик : антички фан.Материјал : Бамбус ткаење.Боја : Беж.Моќност : 1 W-60 W.големина : 60x30cm (23.6x11.8 инчи).Виси жица : 120cm (47.2 во) прилагодливи.Е синџир/јаже, прилагодлива : Прилагодлив.Напон : 85-265 V.Lampholder : E27 (сијаличката не се вклучени).Сијалица Тип : LED/Блескаво.Број на светилки : 1.Сертификација : Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC.Стил : едноставен стил / Европски стил / ретро / лофт / minimalist Bill на фактура : 1 * Лустерот.Карактеристики : древните Кинески фан има големо културно наследство, кој е инспириран од прототипот на лустерот, покажува конотација на Кинески благородна култура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите