.

.

60-100W Круг Кристал Лустерот Виси Pendant Таванот Светлина Тробојка за трпезарија Спалната соба Дневна Соба До & Долу Светлина-Бакар Тробојка Светлина 100x25cm

60-100W Круг Кристал Лустерот Виси Pendant Таванот Светлина Тробојка за трпезарија Спалната соба Дневна Соба

DEN 1994.40

Износ
Во продавницата.

Со Три-боја Затемнување,Круг,60 W 60x25cm.80 W 80x25cm,100 W 100x25cm;овална 60 W 80x30x25cm,.Што Виси Жица Е 150cm Долга И Може да Се Прилагоди.Материјал : Бакар + Титаниум Плоча + Кристал,Со Извор На Светлина.Направени Во Кина,Сигурен Материјали,Таписерии Изработка,Доверливи И Се Препорачува Лустерот.Овој Кристал Лустерот Додава Еден Допир На Елеганција Во Вашиот Дом.CUSTOMER SERVICE : Ако Наидат на Проблеми Со Нашите Производи Или е Потребна дополнителна Поддршка,ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас,Ние Ќе Бидеме Подготвени Да Го Реши Проблемот За Вас во Рок од 24 Часа.Направени Во Кина,Сигурен Материјали,Таписерии Изработка,Доверливи И Се Препорачува Лустерот.Модерен И Елегантен Дома Додатоци Дизајн,Оригиналниот Дизајн Во Облик На Топка,Убави И Впечатливи Прстен во форма на Лустерот.Се Чини Дека Тоа Е Поскапо Инсталација И Слика,На Прв Избор За Осветлување И Осветлување, Како Симбол На Богатите Families Lamp Носителот : E14 Сијалица База (Со Исклучок На Светилки) Е Компатибилен Со Led,Lumiled,Блескаво,Cfl И Халоген Светилки.Ние Препорачуваме да Користите Led Светилки,Кои се заштеди Енергија И Имаат Долга Life Power : 60 W (Вклучувајќи)-100 W (Вклучувајќи го и)Стил : Nordic Applicable Простор : Дневна Соба,трпезарија,Студија Соба,Спална соба,Бар Контра,Облека Store Light Код Тип : Led Color Класификација : Copper Three-боја Затемнување Круг 60 W 60*25cm.80 W 80*25cm,100 W 100*25см;овална 60 W 80*30*25cm,што Виси Жица Е 150cm Долга И Може да Се Прилагоди.Дали Светилка Има Светлосен Извор : Со Светлина Source Material : Бакар + Титаниум Плоча + Crystal Irradiation Област : 15㎡-30㎡Производи Вклучуваат : Лустерот X1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите