.

.

Vericom MBW5U-01443 МАЧКА-5E UTP Цврст Столб ЦМР Кабел, 1,000 ft (Жолт)

Vericom MBW5U-01443 МАЧКА-5E UTP Цврст Столб ЦМР Кабел, 1,000 ft (Жолт)

DEN 2087.76

Износ
Во продавницата.

МАЧКА-5 E UTP цврст меч столб оценет ЦМР кабел.Идеален за висока брзина апликации за податочна комуникација. 4 unshielded извртени пар (U/UTP).УЛ наведени, ETL наведени, АДС, Ro HS согласност.Кабел дојде да 350 GHz.Utp Cat5e Цврст Меч Столб Оценет Цмр Кабел. 1,000 ft.Идеален За Висока брзина Апликации за Податочна Комуникација. 4 Unshielded Извртени Пар (u/utp).Ул-листата, Etl-листата, Адс, Rohs Согласност.Кабел Дојде Да 350ghz.Цмр-номинална Пвц Јакна Со Секвенционално Нога Маркери.Доживотна Гаранција.Бидете безбедни конекции со МАЧКА 5 E UTP Цврст Столб ЦМР Кабел.На 1,000 ft се повлече од жолта кутија UTP CAT5 E цврст меч столб оценет ЦМР кабел е идеален за висока брзина апликации за податочна комуникација.Со четири unshielded извртени парови (U/UTP), кабелот е UL-листата, ETL-листата, АДС, и Ro HS согласност.Кабелот е зафати да 350 GHz, и кабел карактеристики на ЦМР-номинална ПВЦ јакна со секвенционално нога маркери.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите