.

.

Intellinet Мрежни Решенија Cat5e RJ-45 Машки/RJ-45 Машки UTP Мрежа Patch Кабел, 50-Нозе (320726)

Intellinet Мрежни Решенија Cat5e RJ-45 Машки/RJ-45 Машки UTP Мрежа Patch Кабел, 50-Нозе (320726)

DEN 192.96

Износ
Во продавницата.

Доживотна Гаранција кога купени од производителот или овластен препродавач.Финтата-слободен чизми за заштита на RJ45 конектори.Позлатени контакти за најдобри конекција.ПВЦ кабел јакна за флексибилност и издржливост.Позлатени контакти за најдобри connection PVC кабел јакна за флексибилност и издржливост.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите