.

.

MRP 10 Нога CAT6 Ethernet Мрежа Моделирани Подигање LAN RJ45 Кабел со eBusinessCables (Жолт)

MRP 10 Нога CAT6 Ethernet Мрежа Моделирани Подигање LAN RJ45 Кабел со eBusinessCables (Жолт)

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Безбедна конекција за вашиот интернет конекција.Изграден со строго стандарди.Здрав RJ45 конектори.Држи вашиот интернет 'до брзината'. 10 Нога Ethernet МАЧКА 6 Gigabit моделирани подигање patch кабли.Секоја 19 нога CAT6 Ethernet patch кабел е индивидуално спакувани и запечатени. 100% Бакарна Жица ОВЖС/БИРОТО за минлив исхемичен напад-40 A ETL Потврдена Контакт Злато позлата 50u" Моделирани Вирус Олеснување Ro HS Согласност Snagless 550 MHz.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите