.

.

Етернет Кабел 6.5 ФТ, JIEYI CAT7 RJ45 Gigabit LAN 10Gbps 600MHz Висока-Брзина на Рамен Заштитените Интернет Мрежата Кабелот за Гејмерски КОМПЈУТЕР Рутер Модем PS4 Xbox (2м, Црна)

Етернет Кабел 6.5 ФТ, JIEYI CAT7 RJ45 Gigabit LAN 10Gbps 600MHz Висока-Брзина на Рамен Заштитените Интернет

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Обезбедување на безбедна и отпорност на бесплатна конекција Карактеристики и Спецификации Внатрешна Диригенти : Чист Бакар 32 AWG STP Мачка 7 Кабел Штит : Еден Заштитените Извртени Пар со Алуминиумска Mylar Фолија Плус 85% Конзервирани Надворешниот Јакна : ПВЦ пропусен Опсег & брзина до 750 MHZ ,10 GB/s Конектори Бакар со Злато, Обложено RJ45 Машки да Машки Пакет, вклучувајќи : 1x CAT7 Етернет Кабел Белешки -Мрежа брзина е определена од повеќе фактори,како што се кабел, рутер, се префрлат кутии, останати компоненти на мрежата, и исто така обезбедувач на услуги. Одбие евтини низок квалитет мрежен кабел домување материјал 11. 【АПЛИКАЦИЈА】Обезбедува универзална поврзаност за Xbox Еден,Xbox 360, модеми, PS3, PS4, видео надзор, компјутер, лаптоп, вмрежување прекинувач, Центри, рутери, принтери, АДСЛ, NAS, Vo IP телефони и така натаму. Станот CAT7 gigabit ethernet кабел 3. Обезбедување на висока брзина од точка до точка сигнал на пренос 5.Можете лесно и беспрекорно се направи кабел работи заедно ѕидови следат рабови и агли или дури и го направи тоа целосно невидливи со лизгачки под тепих. Новиот дизајн полн покрие злато плоча приклучок со три чип 4. 【СИЛНА ОТВОРЕНО ЗАКОПАН-СПОСОБЕН КАБЕЛ】На подобрување на ПВЦ е повеќе ефикасен за да се заштити од EMI/RFI Пречки, вода доказ, УВ доказ, исклучително ниски сигнал слабеењето за долги пренос и висока отпорност на надворешни влијанија, и отворен и затворен услови се дозволи да го инсталирате, исто така, директно закопани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите