.

.

Мачка 8 Етернет Кабел 15ft, Eswmc Cat8 RJ45 Мрежа LAN Кабелот 26AWG Lastest 40Gbps 2000Mhz SFTP Печ Кабелот Тешки Голема Брзина Cat8 Кабел за Игри, PS10, Xbox, Модем, Рутер, КОМПЈУТЕР, Лаптоп

Мачка 8 Етернет Кабел 15ft, Eswmc Cat8 RJ45 Мрежа LAN Кабелот 26AWG Lastest 40Gbps 2000Mhz SFTP Печ Кабелот

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

СТАБИЛНА БРЗИНА : Направен од 4 Пара 100% 26 WAG чиста & дебели заштитените извртени пар (SFTP) на бакарни жици со RJ45 конектори на секој крај.Во однос на Cat7/Cat6/Cat6a/Cat5 мрежата Ethernet кабел, Мачката 8 Кабел дополнителни оклопна и подобрување на квалитетот во извртување на жици обезбедува подобра заштита од crosstalk, бучавата и пречките што можат да се деградира квалитетот на сигналот, мрежата брзина е повеќе стабилен.БРЗО расте : Етернет кабел Мачка 8 поддршка пропусен опсег до 2000 MHZ и 40 Gbps податоци за пренесување на брзината, па можете да се поврзете со вашиот LAN/WAN сегменти и вмрежување опрема во максималната брзина и да сурфате на интернет, да стримувате видео клипови, музички и други податоци со голема брзина без да се грижиш за кабли предизвикување хаос.Универзална Компатибилност : Cat8 patch кабел е целосно наназад компатибилен со сите претходни(cat5, cat5e, cat6, cat6a и cat7) RJ45 каблирање и опрема.И Rj45 мрежата кабел е побрзо отколку cat5,cat5e,cat6 patch кабли, ќе имаат подобро искуство во користење на Dacrown мачка 8 брзо расте ethernet кабелот.Тешки & Директен Погребение : На четворни заштитените Cat8 Етернет кабел е супер ефикасни во намалување на EMI/RFI Пречки и да се обезбеди највисок верност за долго растојание за пренос на податоци.Со надградена ПВЦ, Cat8 е waterproofed & анти-корозија и потрајни & флексибилни за тешки работи.Може да биде погребан директно .Погодна за двете надворешна и внатрешна употреба.Водоотпорна & УВ Отпорни : Заштитени со висок квалитет на УВ-отпорни ПВЦ јакна, на отворено, отценети Cat8 Етернет кабел е анти-стареењето.Тоа можат да го издржат директна сончева светлина и екстремен студ & влажни & топло времето сепак сеуште работат ефикасно.Премиум дизајн со одличен квалитет.Етернет Кабел 15ft.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите