.

.

ZYHHDP Вселенски брод Мачка Кревет Двојно Склад Акрилик Дрвени Транспарентен Простор Капсула Милениче Кревет Мачка Миленичиња Куќа Кревет Мачка Мебел

ZYHHDP Вселенски брод Мачка Кревет Двојно Склад Акрилик Дрвени Транспарентен Простор Капсула Милениче Кревет

DEN 2256.00

Износ
Во продавницата.

На дрвени фурнири создава топол амбиент во просторот и дава мачка чувство на сигурност.Транспарентна на двете страни, круг милениче кревет е дизајнирана според мачка генетика, пештерата и се крие навики.Мачка љубовници може да се набљудуваат мачки од надвор.Транспарентноста на двете страни им овозможува на мачки и мачка љубовниците да комуницираат без проблеми.На тркалезна форма е специјално направен според различни тело на сите видови cats.By додавање на куполата, мачката има екстра простор за прегратка.Задната вентилација дупки овозможуваат воздухот да помине преку слободно, дозволувајќи им на мачка да спие длабоко во сон.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите