.

.

Мачка Куќа Маче Кревет Пештерата Кревет за Кучиња Отстранлив Затворен домашно Милениче Мачка Condos Пештерата Зима и Топло, Сомот Сунѓерот Скитници Мачка Засолниште

Мачка Куќа Маче Кревет Пештерата Кревет за Кучиња Отстранлив Затворен домашно Милениче Мачка Condos Пештерата

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

Мачка Куќа Condo, Количка за Заедно Миленичиња Куќа за Мачки или Мали Кучиња, се Користи за Внатрешна Отворено симпатична топло зима flance топлиот Кревет Пештера.Материјал&Size - Материјал : Арктикот Сомот + Сунѓер.Големина : S, M, L. ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата на последната слика.Тоа не е големина.Уникатен Дизајн - Кадифен куќа форма, симпатична мачка отпадоци, мек материјал, симпатична форма, може да се даде миленици пријатна куќа во зима,допрете на тастатурата за да се задржи формата на мачка во кревет.Топло Подароци - Тоа е идеален дом за надворешна мачки, заедница мачки и диви мачки.Удобно, лесно-да-соберат-ладно-доказ мачка пештера .Идеален за домашни миленици спиење во затворен простор.Сигурен Сервис - Ние и ветуваме гарантира 100% враќање или замена.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се реши тоа за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите