.

.

К&H Милениче Производи Оригинални Отворено Загреан Кити Мачка Куќа Засолниште 19 X 22 X 17 Инчи Загреана или Unheated

К&H Милениче Производи Оригинални Отворено Загреан Кити Мачка Куќа Засолниште 19 X 22 X 17 Инчи Загреана или

DEN 946.32

Износ
Во продавницата.

ЗАШТИТА : Нашата атмосфера мачка загрева куќа мерки, 19" x 22" x 17"; совршен дом за заштита на отворено мачки, заедница мачки, и дивите мачки.ВРЕМЕТО ОТПОРНИ : Чувајте ги сите мачки на било кој облик и големина заштитени и удобно во овој едноставен-да-соберат загрева, времето отпорни, навредени мачка засолниште.ОСТАНЕ ТОПОЛ : На избрана 20-вати се СРЕТНА Безбедност Наведени кадифен загрева мачка кревет во внатрешноста на К ова отворено мачка куќа има се тестирани со кука & јамка fastener ѕидови и покривот, без алатки се потребни.Вклучува производителот една година ограничена гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите