.

.

Мачка Куќа Мачка Кревет Топло домашно Милениче Кошница Атмосфера Маче Безделник Перница Мачка Куќа Шатор Многу Мека Мало Куче Мат Торба За Перат Пештерата Мачки К?

Мачка Куќа Мачка Кревет Топло домашно Милениче Кошница Атмосфера Маче Безделник Перница Мачка Куќа Шатор Многу

DEN 714.00

Износ
Во продавницата.

Предноста на мачка кревет е дека мачката е почивалиште е фиксна, и паднатите коса е релативно полесно да се исчисти.Тоа е секогаш полесно да се исчисти мачка во кревет, отколку да се искачи на скалилата на врвот на кабинетот.Топло и удобно мачка куќа.Мачката спие на леснотија,полу-затворен пакет форма согласува да ја крие природата на мачки.Висок раст без колапс, Меки ткаенини како облаците, кожата-пријателски, дише и удобно.Отстранлив двострано подлога.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите