.

.

Мачка Куќа Мачка Кревет Зима Долго Кадифен домашно Милениче Мачка Кревет Круг Мачка Перница Мачка Куќа 2 Во 1 Топло Мачка Кошница Мачка Спиење Торба Мачка Гнездо Ки?

Мачка Куќа Мачка Кревет Зима Долго Кадифен домашно Милениче Мачка Кревет Круг Мачка Перница Мачка Куќа 2 Во

DEN 1005.36

Износ
Во продавницата.

Пештерата ќе го задржи својот облик и кадифен се чувствуваат со повтори чистење и миење.На кожен милениче може да имаат убав одмор таму со пријатна атмосфера кадифен капак.На кожен милениче може да имаат убав одмор таму со пријатна атмосфера кадифен капак.Мачките лесно се несигурни животни.Погоден за куче раси : Poodle, француски Булдог, Боксер, Chihuahua York, Лабрадор, Dachshund, Terrier, Теди, Golden Retriever, Corgi.Мачката кревет е најдобро да се биде во можност да се види на сонце, и не треба да биде сместено во ладни и влажни место.Смирувачки Дизајниран со модата во предвид, а тоа е, исто така, безбедно, удобно, супер атмосфера и анксиозност брзо ќе исчезне за вашиот кожен пријател кога го користите овој половина покриени кревет.Тип : Пет Смирувачки Кревет, Пет Вреќа За Спиење, Пет Мачки Спиење Душеци Куќа, Cat Вреќа За Спиење, Кинолошки, Кучиња Безделник Перница, Домашни Миленици Шатор Пештерата Кошница.Перат машина перат за лесно, стрес-слободен чистење.【 Карактеристики 】1.Мачката ѓубре треба да биде поставен на тивко, сува, и ненаметлива место во собата.Авто-затоплување изолација зрачи топлина назад кон домашни миленичиња, обезбедува повеќето благотворно искуство за вашиот сакан pup.Боја : Сива, Сива Долго Кадифен, Кафе, Кафе Долго Кадифен, Розова, Розова Долго Кадифен.Материјал : Крпа+Долго Кадифен.Едноставно миење на нежно кружете со топла вода.Кадифен кревет полни со екстра дебели 100% поли пополни за максимална удобност.Авто-затоплување изолација зрачи топлина назад кон домашни миленичиња, обезбедува повеќето благотворно искуство за вашиот сакан pup.Кадифен кревет полни со екстра дебели 100% поли пополни за максимална удобност.Смирувачки Дизајниран со модата во предвид, а тоа е, исто така, безбедно, удобно, супер атмосфера и анксиозност брзо ќе исчезне за вашиот кожен пријател кога го користите овој половина покриени кревет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите