.

.

Акрилик Јасно Мини Фрижидер Магнетни 2x3 Слика Рамка, Фрижидер Магнети Рамка за Fujifilm Instax Затегнувачки Филм Фотографии, Polaroid Магнетни Екранот Рамка, Фрижидер Налепни

Акрилик Јасно Мини Фрижидер Магнетни 2x3 Слика Рамка, Фрижидер Магнети Рамка за Fujifilm Instax Затегнувачки

DEN 383.52

Износ
Во продавницата.

【3" Магнетни Мини Фото Рамка】 Погоден за фотографии направени од страна на Fujifilm Instax Мини 11/Мини 9/Мини 90/Мини Линк Печатач/Мини Li Play Камера, Polaroid ПИК-300, HP Затегнувачки Принтер Canon IVY CLIQ+2/ Ivy Мини Фото Печатач, и други соодветни големина на хартија, забелешки, потсетници, слики. [Големината на рамката : 2.36 x 3.54 инчен]. 【Лесно Замена & Широко се Користи】Едноставно и малку слајд рамките освен да се стави или променете ги вашите слики, белешки или слики.Одличен начин за прикажување на фотографии на фрижидерот дома или метал кабинетот на работа/училиште, стилски декорација во вашата канцеларија, кујна, спална соба, итн. 【Двојно Двострано Екранот】Направени од 2,5 mm супер јасно акрилик панели, 4 пара на силни магнети безбедно држете 2 јасно акрилик панели & фотографии, во прилог цврсто кон фрижидерот, шкафче или било какви метални површината на екранот 1 или 2 слики на ова јасно двојно двострано екранот рамка. 【Совршен Мал Подарок】Само да се стави на фотографијата што сакате во нашиот фото рамка и ова ќе биде одличен подарок за семејството, љубовници, пријатели, родители и сакани, особено на празници како Божиќ, роденден, денот на Мајката и свадби. 【Повторно употребливи & Трајни 】Направени од премија на доградба на акрилни материјали, дизајн за долгорочна употреба и промена на било која слика на нејзината големина е лесно. 【Забелешка : 1) НЕ се погодни за стакло одбор и други површина што не се од метал. 2) ве Молиме да се отстрани заштитни филмови од двете страни на секоја акрилик панел пред да го користите】.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите