.

.

STAR WARS Darth Vader Лидерство Мотивациони Постери Mens T-Shirt

STAR WARS Darth Vader Лидерство Мотивациони Постери Mens T-Shirt

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Произведено во САД или Увезуваат.Официјално лиценцирани Star Wars Darth Vader Т-маица.Стандард Возрасни Мажи големини и Одговара.Зголеми вашиот статистика синергија или импресионира вашите шеф на следниот повик петок со овој Мотивациони Darth Vader т-маица!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите