.

.

adidas Мажите Go-to-Перформанси Кратко Sleeve Tee

adidas Мажите Go-to-Перформанси Кратко Sleeve Tee

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

65% Полиестер,35% Памук.Увезени.adidas mens Т-Маица.На adidas бренд има долга историја и вкоренето врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.adidas mens Go-To-Перформанси Кратко Sleeve Tee.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите