.

.

Колумбија Фудбалска Топка Т-Маица | Колумбиската Знаме Фудбал Tee

Колумбија Фудбалска Топка Т-Маица | Колумбиската Знаме Фудбал Tee

DEN 407.28

Износ
Во продавницата.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.За страстен играч, голман.Носат со чевли чорапи, cleats и да почне 2018 плеј-оф финалето на купот првенство.За мажите и жените (татко, мајка, брат,.).Fusball Futbol Calcio Voetbal Фудбал Kolumbien Ла Colombie Колумбија.Момчиња, девојки, деца, млади и смешни години кои го сакаат спортот.Даде како џерси роденден или Божиќни подароци да loyalist пријатели кои се фудбал љубовник.За корените, направени во, горди тим пракса премногу.Голема 2019 подарок идеја со нето шин чувари, преносни цел.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Оваа кошула со фудбалска топка со знаме дизајн е на располагање за возрасни и за деца.Добиете еден сега и да уживате во сите фудбалски првенства таму!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите