.

.

SweatyRocks Жените Кратко Sleeve Исечок Tee Кошула Потресени Сечење на Врвот

SweatyRocks Жените Кратко Sleeve Исечок Tee Кошула Потресени Сечење на Врвот

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Потресени исечете т-маица врвот,направи од мек и еластичен удобно ткаенина материјал.Кратко sleeve,екипажот вратот,отсечени пред се,исечете должината.Симпатична и стилски за неврзан ден,на училиште,тренингот,улица носат.Едноставен и класичен,лесно да одговара на било какви дното.Ве молиме погледнете го големина мерење во сликата пред да нарачате.Кратко Sleeve Лето Искинале Tee Кошула за Жените/Тинејџерски Девојки/Помлад Секојдневен Everday Носат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите