.

.

Исус е Камен што не се Тркалаат Ретро Инспириран Христијански Raglan Бејзбол Tee

Исус е Камен што не се Тркалаат Ретро Инспириран Христијански Raglan Бејзбол Tee

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Цврсти Бои : 100% Памук; Хедер Сиво Тело : 90% Памук, 10% Полиестер; Темно Хедер Ракави : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Споделување на вашата вера со ова целосно radd Повик, Сведоци Носат дизајн!.Исус е Камен што не се тркалаат, но тој не спаси мојата душа!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Исус е Камен што не се Тркалаат дизајн, со Mizar Сведоци Ко., е опуштена, ретро дизајн инспириран да ви помогне да ја споделите вашата вера во стил.Mizar Сведоци Ко.има за цел да обезбеди квалитет сведок носат за теолошко, авантура, ентузијасти.Комбинацијата на Авантуристички дизајни, Библиски инспирација, и ретро влијание, го сумира она што Mizar е за сите.Авантура + Ретро + Вера = Mizar.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите