.

.

SweatyRocks Жените Кратко Sleeve Исечок Tee Кошула Потресени Сечење на Врвот

SweatyRocks Жените Кратко Sleeve Исечок Tee Кошула Потресени Сечење на Врвот

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Потресени исечете т-маица врвот,направи од мек и еластичен удобно ткаенина материјал.Кратко sleeve,екипажот вратот,отсечени пред се,исечете должината.Симпатична и стилски за неврзан ден,на училиште,тренингот,улица носат.Едноставен и класичен,лесно да одговара на било какви дното.Ве молиме погледнете го големина мерење во сликата пред да нарачате.Кратко Sleeve Лето Искинале Tee Кошула за Жените/Тинејџерски Девојки/Помлад Секојдневен Everday Носат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите