.

.

Jeeke Блузи, за Жени Мода 2022, Мода Удобен Crewneck Суичери Кошули Т Кошули Tee Графички Сончоглед Плус Големина

Jeeke Блузи, за Жени Мода 2022, Мода Удобен Crewneck Суичери Кошули Т Кошули Tee Графички Сончоглед Плус Големина

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Жените Долг Ракав Кошула.Ако сакате тоа итно, ве молиме изберете Препорачана Превозот. 【ЗАБЕЛЕШКА ве МОЛИМЕ】Препорачувам да се мијат со рака, не кајгана или употреба на фен да се исушат тоа, висат линија или сува.Хавајски Кошули за Жените.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите