.

.

Под Оклоп Мажите е Предизвикувач Midlayer Долг Ракав, T-Shirt

Под Оклоп Мажите е Предизвикувач Midlayer Долг Ракав, T-Shirt

DEN 3156.24

Износ
Во продавницата.

100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мазна tricot поврзана надворешноста со брусен внатрешни работи за мека удобност & топлина.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. ½ Zip пред прави за лесно да ги дели.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Мазна tricot поврзана надворешноста со брусен внатрешни работи за мека удобност & топлина.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. ½ Zip пред прави за лесно да ги дели.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите