.

.

Нека Вашата Светлина Блеска Пред Луѓето Христијанско Сведочење Носат Маица

Нека Вашата Светлина Блеска Пред Луѓето Христијанско Сведочење Носат Маица

DEN 1622.40

Износ
Во продавницата.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Матеј 5 : 16 се вели : "Нека вашата светлина свети пред луѓето, за да тие ги видат вашите добри дела, и го прослават вашиот Отец кој е на небесата." Brightens вашата светлина со овој несекојдневен дизајн.Mizar Сведоци Ко.има за цел да обезбеди квалитет сведок носат за теолошко, авантура, ентузијасти.Комбинацијата на Авантуристички дизајни, Библиски инспирација, и ретро влијание, го сумира она што Mizar е за сите.Јован Крстител не би требало да носат Камила Косата ако Mizar биле наоколу.Авантура + Ретро + Вера = Mizar.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите