.

.

Изида Жените EZ Tee,Tropicana Бери,Големи

Изида Жените EZ Tee,Tropicana Бери,Големи

DEN 766.80

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 69% Бамбус Viscose / 31% Reprieve Полиестер.Увезени.UPF 30+.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ние знаеме ќе потрошите многу време надвор, како што го правиме.На Изида со потребите на жените линија на врвот, кој го штити нејзината кожа и изглед.EZ Tee има вградена заштита од сонце (UPF 30+) и вграден навремено-заштита премногу.Шепотот-светло ткаенина може да ги задржи сонцето штета, но тоа секогаш се повикуваат кул бриз во.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите