.

.

Puma Men ' s Проширија Tee

Puma Men ' s Проширија Tee

DEN 244.80

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Направени со Памук Подобро од Памук Иницијатива.Жакард rib на ракав со повтори ПУМА Wordmark.Rib екипажот вратот.Храбар стил за жестока икони.Засили вашето изглед со оваа претстава инспирирана tee, кој е динамичен, флексибилен се вклопуваат, и уникатни ПУМА брендирани деколте.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите