.

.

SUGOi Мажите Титан Кратко Sleeve Врвот со Печатење

SUGOi Мажите Титан Кратко Sleeve Врвот со Печатење

DEN 1200.00

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Рака Мие Само.Лесни ткаенини за breathability и луксузен следната-да-се чувствуваат на кожата.Зона изградба карактеристики мрежа панел инсерти за струење и breathability.Smart цвест изградба за да се зголеми движењето и намалување на триење.Заден џеб изградба дизајниран да ги зачувате вашите работи essentials.Се чувствуваат сува подолго во овој лесни работи блузи со оптимална водат мобилност и супериорен во однос на влага менаџмент, сега во тек со мрежа ламперија и дигитален печатење.Лесни ткаенини за breathability и луксузен следната-да-кожата се чувствуваат Зона изградба карактеристики мрежа панел инсерти за струење и breathability Smart цвест изградба за да се зголеми движењето и намалување на триење Задниот џеб изградба дизајниран да ги зачувате вашите работи essentials.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите