.

.

MOQIVGI Женска Екипажот Вратот Секојдневен Тренинг Блузи Activewear Јога Салата Спортски Маици

MOQIVGI Женска Екипажот Вратот Секојдневен Тренинг Блузи Activewear Јога Салата Спортски Маици

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex.Материјал Мека Еластичен Лесни Дише Влага Wicking и Брзо се Исушат Да се Задржи Можете Удобно да се Излади.Машина За Миење.Женска тренингот кошули долг ракав crewneck изглед со активни линии, бидете вие добивате пријатно чувство и модерен изглед.Дами activewear лабава собере мека лесни дише влага wicking брз сува ткаенина која помага да се задржи можете удобно да се излади.Атлетик се наоѓа на врвот лесно се вклопуваат со јога панталони, шорцеви, leggings, capris, патики.Совршен за јога, фитнес, спортски, исто така, убаво за секојдневно носење.Разновидни неформални tshirts ги комбинира модата функција и перформанси, Покажете ја вашата убава крива и да ви даде максимална слобода за време на тренингот.Нега : Машина перат или Рака мие.Не кајгана.Забелешка : ве Молиме погледнете на големината на табелата во опис на производот дел за нарачување право големина.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Овој краток ракав тренингот блузи направи да удобен и кул во летните жешки денови.Одлично се вклопуваат и удобен за јога, вежби, спортски или само релаксирачки дома.Енергичен настап со активни линии и светла боја, ќе им служи на вашиот начин на живот потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите