.

.

Под Оклоп Мажите Streaker 2.0 Работи Кратко Sleeve Кошула

Под Оклоп Мажите Streaker 2.0 Работи Кратко Sleeve Кошула

DEN 534.48

Износ
Во продавницата.

87% Полиестер/13% Elastane.Увезени.Машина Wash.UA Microthread технологија во ткаенина суши побрзо, нема да се држат до вас, нема да chafe & протега без апсорбирање на пот.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh панели за додаде breathability.Падна, во облик на полите за зголемена покриеност.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на innovation.UA Microthread технологија во ткаенина суши побрзо, нема да се држат до вас, нема да chafe & протега без апсорбирање на пот.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh панели за додаде breathability.Падна, во облик на полите за зголемена покриеност.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите