.

.

Под Оклоп Жените Authentics се Потсмеваат Деколте, T-Shirt

Под Оклоп Жените Authentics се Потсмеваат Деколте, T-Shirt

DEN 974.40

Износ
Во продавницата.

87% Полиестер/13% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Двоен слој за ткаенина со ултра-топло, брусен внатрешни работи & мазна, брзо сушење надворешноста.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh underarm панели за додаден за вентилација каде што ви треба.Се потсмеваат на вратот конструкција за додаде покриеност & топлина.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Двоен слој за ткаенина со ултра-топло, брусен внатрешни работи & мазна, брзо сушење надворешноста.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Анти-мирис технологија е врвен иновација која ви помага спречува мирис.Mesh underarm панели за додаден за вентилација каде што ви треба.Се потсмеваат на вратот конструкција за додаде покриеност & топлина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите