.

.

BLEVONH Жените УВ Заштита од Сонце Кошули UPF 50+ Долги Ракави со Палецот Дупки

BLEVONH Жените УВ Заштита од Сонце Кошули UPF 50+ Долги Ракави со Палецот Дупки

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Вграден-во UPF 50 ткаенина обезбедува максимална заштита од сонце блокирање на штетни ултравиолетови зраци, како ви одат надвор.ВИДИ ДУПКА : Скриен прозорец на врвката за околу ви овозможува да го проверите вашиот фитнес тракер или гледајте да ги пратите вашите крстоносните во секое време/ Повлече На затворање.БРЗ СУВА ve got ќе се опфатени.BLEVONH УВ заштита SPF долги ракави кошули за жените е совршен за активности на отворено како трчање, градинарство, пливање, пешачење, риболов или било која друга вашиот омилен спорт.Маиците се обезбеди траен UV заштита, и направи да се чувствувате кул и удобно во текот на целиот ден долго.Ние знаеме колку повеќе сте опфатени се повеќе сте заштитени, и повеќе ќе уживате безгрижно живот надвор.Ние никогаш нема да skimp на квалитет.Ние секогаш ќе ја тестираме и нашата ткаенини за UPF 50+ заштита.Добредојдовте на здравјето, среќата и животот во сонцето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите