.

.

Службен NCAA Колегиум Унисекс Супер Меки Маици

Службен NCAA Колегиум Унисекс Супер Меки Маици

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Изгледа добро, да се чувствувате добро, од вашиот планински кабината на вашиот gameday задната врата, земи вашиот носат Mountaineer гордост во удобноста како никогаш порано со нашите Yosef памук-поли мешавина т-маица!Секоја кошула е отпечатен од страна на рака, со еко-пријателски мастила на тоа му треба одговорен однос и одржливо извори облека и потоа се проверуваат и спакуван поединечно, па да знаете што се добива на најдобро во секое време.LEGIT : Официјално лиценцирани со Appalachian State University во Boone, Северна Каролина.УМЕТНИЧКИТЕ : Секоја кошула е отпечатен и спакуван со рака во нашиот Средината на Мичиген продавница.УДОБНОСТА : Оваа маица е 60% памук, 40% полиестер, preshrunk за поддршка унисекс големината.ОДИ СТАН : Жолта и бела мастило на црна облека, својствено на Стан Држава.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите