.

.

uxcell Мини Дрвен Чекан, 25мм Дијаметар Mallet Удар Изедначи Заврши Лак Слободни

uxcell Мини Дрвен Чекан, 25мм Дијаметар Mallet Удар Изедначи Заврши Лак Слободни

DEN 179.76

Износ
Во продавницата.

[Size] - 25mm (1") mallet се соочуваат со дијаметар, 38mm (1.5") чекан главата должина, 125mm (5") се справи со должина. [Природно Дрво] - Направени од тврдо дрво, мал во големина и лесни, еднократно. [Полиран Третман] - Мазна полиран на површината и лак-слободен дизајн без чипови, не пилинг. [Comforable се Справи] - Долго се справи со дизајн обезбедува удобен зафат и е лесен за користење. [Широко се Користи] - За удар breakable работи, DIY рачно изработени, секојдневна употреба, итн. 1. Направени од дрвени предмети материјал се со мазна заврши и unpainted.2. Тесни заеднички се задржи здрав и цврст.3. Долго се справи со дизајн обезбедува удобен зафат и лесно да се use4. Лесно за чистење, само рака мие mallet со топла вода и сува тоа да го продолжи својот живот.5. Широко се користи за удар breakable работи, DIY рачно изработени, секојдневна употреба, итн.Спецификација : Главата Големина : 38mmx 25мм / 1.5-инчен x 1-инчен (L*Макс.Г)да се Справи со Големина : 125mm x 8mm / 5-инчен x 0.31-инчен (L*D)Материјал : Природни Wood Finish : Polished Package Содржина : 1 x Дрвен Чекан.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите