.

.

uxcell Мини Дрвен Чекан, Мали Посочи Mallet Удар Изедначи Заврши Лак Слободни 20 Компјутери

uxcell Мини Дрвен Чекан, Мали Посочи Mallet Удар Изедначи Заврши Лак Слободни 20 Компјутери

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

[Size] - 18mm (0.71") mallet се соочуваат со дијаметар, 38mm (1.5") чекан главата должина, 125mm (5") се справи со должина. [Природно Дрво] - Направени од тврдо дрво, мал во големина и лесни, еднократно. [Полиран Третман] - Мазна полиран на површината и лак-слободен дизајн без чипови, не пилинг. [Посочи Дизајн] - ви Овозможува да попуштат чоколадно срце торта или други breakable колачи лесно. [Comforable се Справи] - Долго се справи со дизајн обезбедува удобен зафат и е лесен за користење. 1. Направени од дрвени предмети материјал се со мазна заврши и unpainted.2. Тесни заеднички се задржи здрав и цврст.3. Посочената дизајн ви овозможува да breakable лесно.4. Долго се справи со дизајн обезбедува удобен зафат и е лесно да се use5. Лесно за чистење, само рака мие mallet со топла вода и сува тоа да го продолжи својот живот.6. Широко се користи за удар breakable работи, DIY рачно изработени, секојдневна употреба, итн.Спецификација : Главата Големина : 38mm x 18mm / 1.5-инчен x 0.71-инчен (L*Макс.Г)да се Справи со Големина : 125mm x 8mm / 5-инчен x 0.31-инчен (L*D)Материјал : Природни Wood Finish : Polished Package Содржина : 20 x Мали Посочи Дрвени Чекани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите