.

.

ZHANTH Кошаркарски Тренери Одбори, Тренери Clipboard Тактички Магнетна Табла за Полнење, со база на Вода Пенкало и Магнетни Шаховски Фигури, Кошарка Тактики Опрема

ZHANTH Кошаркарски Тренери Одбори, Тренери Clipboard Тактички Магнетна Табла за Полнење, со база на Вода Пенкало

DEN 1406.40

Износ
Во продавницата.

Кошаркарски Тренери Одбори употреба СТП кожа покрие со Висок квалитет стилски трајни тактики одбор, целокупната добар парче на опрема за било тренер.Укината големина : 9.44"*12.79" , Ширевте големина : 20.86"*12.79".Мала тежина и лесно да се носат со СТП прстен.Тоа е одлично за тренери, играчи и тимови на сите нивоа.Тренерот Clipboard доаѓа со на магнетна маркери, па лесно можете да ги означите формирање на вашиот тим и опозицијата.Оваа тактика папка е одлична за devising натпреварот-ден стратегии и да се замени, тоа е исто така се идеални за да се планираат обуки и помогнат на вашиот тим излезе со иновативни set-парче рутини.Непречено тренерот на одборот ви овозможува да се подготви различни стратегија линии, лесно пишување и лесно бришејќи-оф.Голем фудбалски тренер подароци за мажи.Кошаркарски Тренер Одбор Магнетни Тактика Clipboard Фудбалски Тренери Стратегија Одбор со Сува Гумичка.Идеален за сите кошаркарски тренери, играчи и на родителите да strategize и план за вашиот следен игра освојувањето игра!Тактика одбор е главно се користи за фудбалски тактички аранжман, обука, упатства и технички размена.Спецификација : Име на Производ : Кошаркарски Тренер Тактички Board Product Големина : Expand : 12.79"*20.86"(32.5*53cm)Виткање : 9.44"*12.79"(24*32.5 cm)Производ материјал : СТП material The пакетот вклучува : 1* Кошаркарски тренер board1* на база на Вода pen22* Магнетна шах pieces Customer Услуги : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради различни прикази, може да постојат некои боја разлика, ве молиме да се разбере.3. Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Product Name:
Basketball Coach Tactical Board
Product Size:
Expand:
12.79*20.86(32.5*53cm)
Folding:
9.44*12.79(24*32.5cm)
Product material:
PU material
The package includes:
1* Basketball coach board :
1* Water-based pen :
22* Magnetic chess pieces :
Customer Services:
1. Due to manual measurement, please allow an error of 1-2cm. Thank you for your understanding. :
2. Due to different displays, there may be some color difference, please understand. :
3. We are committed to providing customers with the best service. If you have any questions, please feel free to contact us. :

Им се допаѓа и на купувачите