.

.

ANNLOV Алкохол Четка Маркери 59 Единствени Бои+1 Blender+Маркер Случај+Биро Стојат,Четка & Длето Совет Скица Уметност Маркер за Деца Цртеж Уметник Скицирање,Возрасни Боење

ANNLOV Алкохол Четка Маркери 59 Единствени Бои+1 Blender+Маркер Случај+Биро Стојат,Четка & Длето Совет Скица

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Четка т трошете времето во потрага по вистинската боја.Колор-кодирани капи задржи совети од сушење и да ви помогне да најдете било напредок во флеш.споредуваат со други бренд за напредок, освен футрола ние исто така нудиме на масата стои,Секој маркер е ensconced во индивидуални термини, па тоа е многу полесно да се изолирам нив и да ги организираат по боја што ви се допаѓа.Ова исто така го прави полесно да се најде на бои што го барате.Подарок Идеја:Тоа е добар подарок идеја за деца,пријатели,или уметник кој сака цртање,тоа исто така може да се користи како празник подароци (роденден,Денот на Вљубените, Божиќ ect).Четка т трошете времето во потрага по вистинската боја.Колор-кодирани капи задржи совети од сушење и да ви помогне да најдете било напредок во флеш.споредуваат со други бренд за напредок, освен футрола ние исто така нудиме на масата стои,Секој маркер е ensconced во индивидуални термини, па тоа е многу полесно да се изолирам нив и да ги организираат по боја што ви се допаѓа.Ова исто така го прави полесно да се најде на бои, кои се во потрага for Gift Идеја:Тоа е добар подарок идеја за деца,пријатели,или уметник кој сака цртање,тоа исто така може да се користи како празник подароци (роденден,Денот на Вљубените, Божиќ ect).Совет : Длето & Четка Совет.Боја : 60 Бои.Мастило : Алкохол-базирани.Пакетот Вклучува : . 59 Бои Уметност Маркери + 1 Безбоен Blender. 1 За Носење. 1 биро застане.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите