.

.

168 Бои Алкохол Маркери за Уметници, Бесплатен СТАН за Боење, Уметност Маркери за Цртање Маркери за Возрасни и Деца Боење, Highlighter Скица Пенкало Маркери, Длето & паричн?

168 Бои Алкохол Маркери за Уметници, Бесплатен СТАН за Боење, Уметност Маркери за Цртање Маркери за Возрасни

DEN 2085.60

Износ
Во продавницата.

♥АЛКОХОЛ МАРКЕРИ + SMART APP : Ние развивме слободни Боја Изберете Стан(Магијата Боја 168) за нашата Алкохол Маркери, со што ќе можете брзо да се најде надвор право маркер за да ги добиете најдобрите боја за вашата цртање.Уживам во тоа со боење картичка ние се нудат. ♥НАЈДЕ НАЈДОБРИТЕ БОИ СО КОРИСТЕЊЕ на СТАН : Ние нудиме три интелигентни боја изберете методи во нашиот Стан(камера, фото и Боја Берач).Можете да добиете слики преку камерата и фото албум, ги собереш на бои на слики, и стан ќе интелигентно препорачуваме најмногу точни маркер (Колор-Кодирани) за вас.На Нијансата Берач лесно може да се прилагоди Боја,сатурација и светлината, се добијат RGB и ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН вредности, и suite разни дизајн на софтвер.Може да се подготви како про со нашата Апликација. ♥ПОДОБРУВАЊЕ на ЗАБАВА НА ЦРТАЊЕ : Со користење на нашиот Алкохол Маркери и Стан, можете да може ефективно да решаваат проблеми како што се премногу бои, тешко селекција, неточни бои, боја на разликата и така натаму; Можете да добиете совршен слики како професионалци.Исто така, таму е електронски боја картичка за да можете да ја користите во секое време.Можете да добиете најмногу задоволни цртање. ♥ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1*168 Бои Алкохол Маркери(вклучуваат 1*безбоен blender) + Бесплатен Стан + 1*Маркер Случај + 1*Искуство/Боење Картичка,БОНУС : 2*Случаен Маркери. ♥МУЛТИ-ЦЕЛ & СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Нашата Алкохол Маркери за полнење е погодна за уметност студентите, рекреација визуелни уметници и творци,кои се движат од почетници до мајстори.Уметност резерви за деца,возрасни,момчиња,девојки.Одличен подарок за назад на училиште, Божиќ, Роденден,Денот на Вљубените, Нова Година на Подарок Идеја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите