.

.

Професионална Масажа Топки Нога Топката Нога Massager Заострен Ролери за Длабоко Ткиво Активира Точка Plantar Fasciitis Рефлексологија Стрес Терапија Myofascial Ослободување, Син

Професионална Масажа Топки Нога Топката Нога Massager Заострен Ролери за Длабоко Ткиво Активира Точка Plantar

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Заострен масажа топката е одлична алатка за plantar fasciitis.Заострен надворешниот слој нуди стимулирачки ефект, се промовира циркулацијата на крвта.Нашите масажа топки се направени за да се обезбеди само точниот износ на еластичност, што се совршени за употреба во салата, дома, во канцеларија, и во фитнес центри.Дали сте во потрага за ублажување на болки во мускулите, plantar fasciitis, или да направи некои пред или пост-вежба активирањето на посочувањето, нашите massager е дизајниран да овозможи оптимални резултати.Масажа топки се промовира циркулацијата на крвта и да ја задржите вашето тело здрав.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите