.

.

8-32 x 3/8 Машина Завртки/Шест-Лобус/Рамен Undercut Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

8-32 x 3/8 Машина Завртки/Шест-Лобус/Рамен Undercut Глава/Челик/Цинк (Картон: 10,000 компјутери)

DEN 18071.76

Износ
Во продавницата.

Станот Undercut Шест Лобус.Машина Завртка.Произведен да SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите