.

.

(10 парчиња) M18-2.5 130mm X, DIN 963 / ISO 2009 година, Метрички, Машина Завртки, Рамна Глава Слот Диск, Полн Конец, А2 Нерѓосувачки Челик

(10 парчиња) M18-2.5 130mm X, DIN 963 / ISO 2009 година, Метрички, Машина Завртки, Рамна Глава Слот Диск, Полн

DEN 19149.60

Износ
Во продавницата.

Дијаметар (Номинална) : M18 Diameter (Димензија) : 18mm Thread Теренот : 2.5 Должина (Номинална) : 130mm Thread Должина (Минимум) : 121mm Head Дијаметар : 33mm Head Висина : 9mm Category : Машина Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Countersunk Flat Head Head Стил Детали : 90 степени Countersink Drive Стил : Дупчиња Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 963 / ISO 2009 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите