.

.

3/8-16 x 1 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 500 компјутери)

3/8-16 x 1 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 500 компјутери)

DEN 14423.76

Износ
Во продавницата.

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите